Hotel Chodov Praha

Snadno se k nám dostanete autem, autobusem i městskou hromadnou dopravou.

Příjezdové cesty

Autem po D1 od Brna

Sjeďte z dálnice na EXIT 2 směr Opatov. Dojeďte na velký kruhový objezd a odbočte druhým výjezdem vpravo směr HOSTIVAŘ. Pokračujte rovně na druhou světelnou křižovatku, odbočte vlevo a po 300 metrech uvidíte po pravé straně Hotel Chodov Praha.

Autem po D1 z centra Prahy

Opusťte dálnici výjezdem na Nákupní centrum CHODOV (za EXITEM 1). Nezajíždějte do garáží a na světelné křižovatce odbočte doprava. Na kruhovém objezdu pod mostem pokračujte rovně a po několika stech metrech již uvidíte po levé straně Hotel Chodov Praha.

Městskou hromadnou dopravou

Jeďte metrem linky "C" do stanice Chodov. Přestupte na autobusovou linku číslo 197 nebo 154 směr Háje a vystupte na 3. zastávce "Brodského". Před sebou po levé straně uvidíte Hotel Chodov Praha.

Z letiště Václava Havla Praha Ruzyně

Jeďte autobusem číslo 119 na konečnou stanici "Nádraží Veleslavín", kde přestupte na metro linky A. Dojeďte do stanice "Muzeum" a přestupte na linku metra C směr Háje. Ve stanici "Chodov" přestupte na autobusovou linku číslo 197 nebo 154 směr Háje a vystupte na 3. zastávce "Brodského". Před sebou po levé straně uvidíte Hotel Chodov Praha.

POBYT U NÁS SI SNADNO ZAREZERVUJETE ONLINE